بررسی سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

0
807
سنگ مرمریت مشکی نجف آباد
سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

بررسی سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد جزء مرمریت های مشکی است که مورد توجه اغلب مهندسان و آرشیتکت ها قرار گرفته است و از این سنگ در طراحی و دکوراسیون داخلی از آن استفاده مینمایند . این سنگ  دارای رنگ مشکی با خطوط نا منظم سفید رنگ است . سنگ مرمریت مشکی نجف آباد در گذشته در ابعاد ۴۰ طول فرآوری میشد ولی آلان اکثرا در ابعاد اسلب و تایل تولید و در قسمت لابی ، مشاعات ، سرویس ها و سنگفرش داخلی از آن استفاده میگردد . از سنگ  مرمریت نجف آباد بصورت فرآوری شده و کوپ خام به کشورهای مختلف صادر میگردد . سنگ مرمریت مشکی نجف آباد را نباید در مکان هایی که در معرض نور خورشید قرار دارد استفاده کرد . زیرا مرمریت نجف آباد رنگ وساب خود را در برابر اشعه نور خورشید از دست میدهد .

جهت مشاوره و خرید  اینجا کلیک نمایید.

پارامترهای تعیین کننده کیفیت سنگ مرمریت عبارتند از :

درجه بندی سنگ های ساختمانی در ایران استاندارد خاصی ندارد و تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای تفکیک درجه بندی تعریف خاص خودشان را دارند .
پارامترهای تعیین کننده درجه و کیفیت سنگ عبارتند از :
۱- نوع سنگ
۲- نداشتن نا خالصی و پوسیدگی در سنگ
۳- سورت دقیق و حداقل بازی رنگ
۴- قطر سنگ
۵- گونیا بودن ابعاد سنگ
۶- ساب سنگ
۷- لب پر نبودن سنگ
۸- نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید(رزین، اپوکسی، UV، توری پشت سنگ، لقمه ساب)
۹- نحوه حمل و ارسال سنگ

کاربرد سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مشکی نجف آباد کاربرد متنوعی دارد  مثلا صیقلی و هوند آن در کف فضا های عمومی مثل لابی , کافی شاپ , سینما و یا در کف سرویسهای بهداشتی و یا حتی سالن آپارتمانها از این سنگ زیبا و منحصر به فرد استفاده میشود. سنگ مشکی نجف آباد سابیده و هوند بصورت اسلب و تایل جهت سنگ فرش ، دیواره های داخلی و پله کاربرد دارد.سنگ مشکی نجف آباد بوش همر ، بوش همر چرمی و تامبل برای دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

دیوارهای داخلی ساختمان
سرویس های بهداشتی
سنگ کف مجتمع های اداری
دکوراسیون داخلی
میز و کانتر آشپزخانه
دیوار لابی و فضاهای داخلی

معدن سنگ مرمریت مشکی نجف آباد در استان اصفهان، ۴۰ کیلومتری غرب اصفهان و ۱۲ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان نجف آباد واقع گردیده است.