سنگ کریستال خمین

0
438
سنگ-کریستال-خمین
سنگ-کریستال-خمین

سنگ کریستال خمین

سنگ کریستال خمین

سنگ چینی یا کریستال

سنگ کریستال که عامیانه این سنگ به نام سنگ چینی است ، توده سنگهای آهکی یا دولومیتی میباشند که در اثر عواملی چون عوامل درونی مانند مواردی چون درجه حرارت و فشار، دوباره متبلور میشوند و به خاطر همین زیر مجموعه ی سنگهای دگرگون محسوب میشوند.

اگر بخواهیم سنگ چینی بیشتر به شما معرفی کنیم در واقع این سنگ از خانواده سنگهای مرمریت است که در نقاط مختلفی چون میزان دگرگونی و بعضی ترکیبات شیمیایی با یکدیگر تفاوت دارند. سنگ چینی اغلب دارای بلورهای درشت می باشد. این بلورهای درشت وجه تمایز سنگ چینی با سنگهای کربناتی رسوبی است.

بعضی اوقات در رابطه با سنگ چینی یا سنگ کریستال تصورهای اشتباهی شکل میگیرد که این سنگ از چین به ایران آمده است. در اصل این سنگ(سنگ چینی) محصولی از معادن خود ایران است که در دسته هایی نظیر سنگ چینی الیگودرز، سنگ کریستال ابری، سنگ سیرجان و … تقسیم می شوند.

خرید سنگ چینی خمین

سنگ چینی خمین

سنگ چینی خمین زیر مجموعه ی سنگ های کریستالی جدید است که به تازگی استحصال گردیده است.سنگ چینی خمین دارای زمینه ای طوسی رنگ با کریستال های درست است. این سنگ به دو صورت اسلب و تایل فرآوری میگردد. در سطح سنگ چینی خمین طرح و بافت زیادی را نمیتوان مشاهده کرد و کاملا یکدست است و بعضی اوقات در آن رگه های زرد رنگ در آن دیده میشود.

فروش سنگ چینی خمین

کاربرد سنگ چینی خمین:

کاربرد سنگ چینی خمین در نمای بیرونی و داخلی ساختمان است ولی نمی توان در نمای مناطق بسیارسرد و مرطوب استفاده کرد.اما بدلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ های چینی میبایست در موقع نصب به منظور جدا شدن سنگ نما از گیره های اسکوپ پشت سنگ استفاده کرد. از دیگر کاربرد های سنگ چینی خمین میتوان به مواردی چون سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و سرویس های بهداشتی اشاره کرد. این سنگ بدلیل رنگ مدرن و طوسی منحصر بفردش در داخل ساختمان مخصوصا طراحی های مدرن مورد استقبال سازندگان و معماران قرار گرفته است..

آشنایی با انواع کف پوش سنگی

اسلب سنگ چینی خمین

قیمت سنگ چینی خمین:

عامل اول در قیمت گذاری سنگ چینی خمین روشنی و یکدست بودن است
عامل دوم در قیمت گذاری سنگ چینی خمین ضخامت می باشد.
عامل سوم در قیمت گذاری سنگ چینی خمین ابعاد است .
عامل چهارم در قیمت گذاری سنگ چینی خمین کیفیت فرآوری میباشد.
سنگ چینی خمین اصولا بصورت اسلب فرآوری می شود و به هر سایزی که مد نظر مشتری باشد برش داده می شود.

معدن سنگ چینی خمین:

معدن سنگ چینی خمین در استان مرکزی در شهرستان خمین واقع گردیده است.

برای دریافت اطلاعات کاملتر و قیمت سنگ چینی لایبید کلیک نمایید

 


سنگ چینی

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی سیرجان
سنگ کریستال

سنگ کریستال الیگودرز

سنگ لایبید

سنگ کریستال سیرجان

سنگ چینی خمین

سنگ چینی سلماس

سنگ چینی لایبید

سنگ قروه

سنگ کریستال لایبید

قیمت سنگ چینی ازنا

فروش سنگ خمین

خرید سنگ خمین

قیمت سنگ خمین